Pokud si na některou                   z následujících otázek odpovíte ano,                     pak jste tady správně...

 Nebaví vás řešit stále tytéž konflikty?  

 Nedokážete se domluvit?  

 Máte někdy pocit, že vám druzí nerozumí?  

 Musíte na děti zakřičet nebo pohrozit, aby vás poslechly?  

 

CHTĚLI BYSTE UMĚT...

 

♥ ihned reagovat?

vyjádřit svůj požadavek?

♥ mít s dětmi dobré vztahy?

♥ změnit něco ve své komunikaci, protože cítíte, že to někde vázne, ale nevíte, jak a čím začít?

KURZ EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE - CESTA K LEPŠÍM VZTAHŮM

je ebook, který vám pomůže k zlepšení vašich komunikačních dovedností a jako druhotný efekt i obohatí vaše vztahy.

Ebook vznikl na základě mé dlouholeté terapeutické praxe.

Pomáhám dospělým i dětem objevit příčiny jejich zdravotních nebo psychických problémů. Hledám svalovým testem, co je jejich spouštěčem v minulosti, ale také v přítomnosti. Nacházím situace, ve kterých došlo k nějakým nepříjemným zážitkům. A tyto zážitky v našem životě jsou způsobeny lidmi - rodiči, sourozenci, kamarády, spolupracovníky, cizími lidmi - a to tím, jak se chovají                                    a hlavně - co říkají, protože...

SLOVA MAJÍ OBROVSKOU MOC!

COKOLIV ŘEKNEME, vyvolává nějakou reakci.

SLOVEM můžeme pohladit, povzbudit, podpořit.

ALE… slova mohou i ublížit, zranit, pokořit. 

Mnohá slovní spojení jsme „podědili“ po svých rodičích. Jako děti jsme se proti nim bouřili, ale postupem času zjistíme, že je vlastně říkáme taky!

 

Možná vás v tuto chvíli napadá otázka: "A můžu s tím vůbec něco udělat?"

A já vám odpovím: "Ano, můžete! Protože všichni jsme tvorové učenliví a umíme své špatné nebo nevyhovující návyky a zvyklosti změnit."

Obzvlášť jde vše rychleji, když víte, co máte změnit a jakým způsobem to udělat. Pokud máte chuť nastoupit na cestu k poznání sebe sama a zkvalitnit vaše komunikační dovednosti, nabízím vám jako skvělého pomocníka eBook...

Kurz efektivní komunikace - cesta k lepším vztahům.

Tímto eBookem jsem pro vás vytvořila návod a zároveň také praktický manuál            k vylepšení vašich komunikačních dovedností.              

EBook je proto rozdělen na dvě části - teoretickou a praktickou. 

 

V TEORETICKÉ ČÁSTI si přečtete, která slovní spojení jsou považována za neefektivní komunikaci a proč tomu tak je. U každého typu komunikace jsou uvedeny:

 • slovní příklady
 • vysvětlení, proč takto vyslovená slova jsou neefektivní
 • jaké pocity vyvolají, když je slyšíte od druhých lidí
 • ukázky možností, jak je nahradit jinými – efektivnějšími

Tímto způsobem následuje i podrobný popis efektivních technik, které dokážou naši komunikaci o hodně zlepšit. Vše je doplněno názornými ukázkami.

PRAKTICKÁ ČÁST je vymyšlena tak, abyste v názorných ukázkách uměli uplatnit všechny informace, které jste získali v teorii.

Bude vás provázet příběh rodiny Kopáčkových. Matka Hedvika, manžel Jiří a jejich dvě děti - pubertální Dita a malý Honzík. Příběh je členěný do deseti témat, se kterými se i vy setkáváte každý den:

Ranní vstávání. Příchod do práce. Konflikt. Pracovní porada. Reklamace v obchodě. Telefonování. Návrat domů. Rozhovor s Ditou. Úklid s Honzíkem. Večer s manželem.

Každé téma si nejdříve projdete spontánně, tak jak jste zvyklí běžně reagovat. Možná zjistíte, že mnohdy reagujete dobře anebo vás naopak překvapí, že jste si mysleli, že takhle řečená slova nemůžou přece ublížit. V druhém kroku si již vyzkoušíte použití efektivní komunikace.

Celý eBook Kurz efektivní komunikace je vytvořen tak, abyste si uměli každou situaci co nejživěji představit. K tomu slouží 98 obrázků, nakreslených malířem Mgr. Oldřichem Hyvnarem, které navozují patřičnou atmosféru.

Ebook je unikátní v tom, že spojuje slova s obrazem, a proto se vám při jeho čtení zapojují obě hemisféry: pravá – obrazová a levá – myšlenková. Díky tomu všechny informace v eBooku obsažené se vám podaří lépe uvědomit a zapamatovat si.

        Co se v eBooku dozvíte a naučíte?

 • 1
  Otestujete si,
  jestli ve vaší komunikaci převažují efektivní nebo neefektivní komunikační techniky
 • 2
  Vytipujete si,
  které 2-3 neefektivní techniky nejčastěji používáte, abyste měli možnost se na ně zaměřit
 • 3
  Získáte
  informace, jakým způsobem spontánně reagujete
 • 4
  Dozvíte se,
  jaké jsou rozdíly mezi efektivní a neefektivní komunikací a proč
 • 5
  Zjistíte,
  jakým jiným způsobem – efektivním - můžete své požadavky vyjádřit
 • 6
  Vyzkoušíte si
  všechny získané informace v konkrétních situacích ze života v 10 obrázkových mini-příbězích
 • 7
  Naučíte se,
  jak postupně své neefektivní komunikační návyky změnit

Co o eBooku řekli čtenáři...

eBook Kurz efektivní komunikace vás nenechá odpočívat. Tuhle knížku nepřečtete na jeden zátah. Počítejte s tím, že jde až k jádru emocí a nutí vás přemýšlet o sobě a komunikačním stylu, jakým se prezentujete před ostatními. eBook je velmi přehledně zpracován. Skvělé je, že většina knihy je praktická. Formou ilustrovaných příběhů ze života ukazuje příklady efektivní a neefektivní komunikace v dané situaci. Sami si můžete otestovat, jak jste na tom. Dle výsledků navíc přesně víte, na čem je potřeba ještě zapracovat. Děkuji za tvůj eBook, je to skvělý start pro všechny, kteří mají zájem o budování kvalitních mezilidských vztahů. Jako maminka tří dětí tyto efektivní techniky denně využívám a naplňuje to náš domov partnerstvím a pochopením.

Martina Mašátováwww.expertnazuby.cz

Velmi se mi líbí forma eBooku. Poutavý příběh rodiny Kopáčkových ukazuje životní situace, ve kterých se každý den všichni nacházíme. Možnost volby jak bychom se zachovali a posléze vyhodnocení společně s radou, jak to vyřešit lépe, je úžasným nástrojem, jak se podívat do hloubky své duše, a uvědomit si, co dělám správně a co ne. Obrázkový příběh nám ukazuje situace tak názorně, abychom si je dokázali reálně představit. Zároveň, pokud se po přečtení a vyhodnocení eBooku k příběhům vrátíme, můžeme si rovnou nanečisto zkusit, jak bychom situace řešili lépe. A poté si to můžeme ihned vyzkoušet v reálném životě 🙂

Josef Frenclwww.joseffrencl.cz www.eurec.cz

Přínos pro mě obrovský: U některých situací a není jich zrovna málo. Při čtení možností jsem si uvědomovala, že by se každé situaci dalo odpovídat i jinak. Po odpovězení na otázky a rozboru o jakou neefektivní techniku se jednalo, jsem přemýšlela, proč tak vlastně odpovídám. Jestli to je kvůli tomu, že nechci něco řešit, nemám náladu to řešit, chtěla bych raději dělat něco jiného, nebo další a další možnosti. Hodně jsem si uvědomila, že spoustu věcí, které dělám neefektivní technikou, mám naučenou od svých rodičů, prarodičů, známých, atd. Jsou to totiž věty, které jsem slyšela a nikdy jsem nad nimi nepřemýšlela, jestli to nepůsobí vulgárně, když je takhle vyslovím. Nebo jestli někoho neurazí, nezraní. Stejně tak jako odpovídám já ostatním, budou odpovídat i moje děti, protože jim to přijde normální, tak jako to přišlo normální mě. Proto někdy místo toho, abychom byly k sobě upřímní, řekli si o pomoc, nahodíme ironickou odpověď a čekáme, že druhým to dojde. 🙂 Také v komunikaci hraje velkou roli nálada, únava,.... Shrnutí: Opravdu to stálo za to. Jak jsem popsala nahoře, uvědomila jsem si spoustu věcí. Někdy, když není chuť ani síla, je opravdu dobré říct dnes nemůžu, nemám sílu než po někom štěkat. Děkuji za možnost vyzkoušení si Tvého eBooku. Doufám, že zítra nepřijde vystřízlivění a budu si to pamatovat i při podobných situacích, které jsou kolem mě dnes a denně.

Petra Vašíčkovámaminka na mateřské dovolené

A kolik to bude stát?

Cena eBooku Kurz efektivní komunikace je 590 Kč.

Je to hodně nebo málo?

Co za tyto peníze získáte jinde - můžete si koupit velké balení multivitamínů, zajít si na hodinovou masáž, jít do kina se čtyřčlennou rodinou... nebo je ZAINVESTUJETE do svého sebe-vzdělání a ROZHODNETE SE zkvalitnit své komunikační dovednosti a VYLEPŠIT své vztahy.

K 104 stránkovému eBooku s 98 obrázky jsem pro vás připravila ještě tři bonusy ZDARMA:

PRACOVNÍ SEŠIT bude pro vás výborným pomocníkem při plnění jednotlivých kroků. Jsou v něm pracovní listy, které vám pomohou při testování svých komunikačních technik a ověřování si svých získaných znalostí. Díky pracovnímu sešitu uvidíte "černé na bílém", jak na tom se svou komunikací doopravdy jste.

 

KLÍČ vám odhalí všechny správné odpovědi. Usnadní vám práci s textem. Díky Klíči zjistíte, nakolik už ovládáte rozpoznávání jednotlivých komunikačních technik.  

 

Pokud vás obsah neosloví, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

 

Mnohdy tápeme a nevíme si rady. Cítíme, že bychom měli něco změnit, ale nevíme, kde začít.

Nabízím vám MOŽNOST, jak krok za krokem začít poznávat sami sebe. POZNÁVAT, jakými způsoby mluvíte s druhými lidmi a postupně se učit nahrazovat NEEFEKTIVNÍ formy komunikace za EFEKTIVNÍ.

 

Co vám to přinese?

 • větší vzájemné pochopení
 • vstřícnost a otevřenost
 • naslouchání si a podporu
 • uspokojování vašich potřeb
 • zklidnění vašich vztahů

 

Pro které vztahy to platí?

Se VŠEMI lidmi, kteří jsou ve vašem životě – rodiče, děti, partneři, přátelé, kolegové…

 

A proč?

 

                   Protože chceme-li v životě něco ZMĚNIT,                                                     musíme začít u sebe.

              NESTAČÍ však o tom jen myslet nebo mluvit,               je potřeba JEDNAT.

 

MŮŽETE ZAČÍT SVOU ZMĚNU UŽ DNES!

 

   KURZ EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE – CESTA K LEPŠÍM VZTAHŮM                      vám k tomu může být dobrým pomocníkem.

Máte nějaký dotaz nebo se potřebujete poradit?

Kontaktujte mě: ivana@ivanamutinova.cz